• Harmonogram výzev OPŽP na rok 2022

  Ruku v ruce s červencovým schválením nového programového období 2021-2027 ze strany Evropské komise jde příprava jednotlivých výzev našimi ministerstvy. Přinášíme Vám přehled nejzajímavějších výzev, které nás letos čekají v rámci OPŽP.

 • OPTAK - první konkrétní parametry a informace

  MPO uspořádalo seminář týkající se nového OP TAK, který je již připraven a v rámci kterého dojde 15.8.2022 k vyhlášení prvních výzev. Byli jsme u toho a přinášíme Vám souhrn nejdůležitějších informací.

 • Cirkulární ekonomika, oběhové hospodářství, recyklace

  Podnikatelé mají nyní možnost získat dotace na zavádění oběhového hospodářství, předcházení vzniku odpadů či navýšení recyklační infrastruktury. Národní plán obnovy nabízí dotaci na tento typ projektů ve výši 40 % způsobilých výdajů a max. 20 mil. Kč na jeden proj...

 • Harmonogram výzev IROP na rok 2022

  Ministerstvo pro místní rozvoj zveřejnilo harmonogram plánovaných výzev na rok 2022 v rámci Integrovaného regionálního operačního programu. Níže Vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších.

 • OPTAK schválen - nové dotace na obzoru

  Evropská komise definitivně schválila nový Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost.

 • Digitalizace firem - nákup SW i HW

  V rámci Národního plánu obnovy byly vyhlášeny 2 programy zaměřené na podporu digitalizace firem. Konkrétně se jedná o Digitální a Virtuální podnik. Příjem žádostí běží do září 2022. Neváhejte a využijte po dlouhé době možnost podpory na nákup softwarových produktů....