• Výzvy v OPPIK vyhlášeny!

  Je to tady! Červen – měsíc klíčových výzev. OPPIK vyhlašuje v červnu ty nejoblíbenější výzvy. Využijte tyto poslední velké peníze na financování Vašich projektů.

 • Dotace neposkytuje jen EU

  Přijďte na náš workshop, který pořádáme v prostorách Regionální hospodářské komory v Brně. Seznámíme Vás s dotačními tituly na výzkum a vývoj a vzdělávání zaměstnanců, které jsou financovány z národních zdrojů.

 • Vzdělávání praxí - příspěvek na poskytování praxe

  Sice oblíbený program Cesta pro mladé pomalu končí, ale až do července 2019 běží projekt Vzdělávání praxí realizovaný Fondem dalšího vzdělávání a je spolufinancován pomocí Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 • Druhá vlna výzev pro podniky v OPPIK!

  Připravte se na druhou nabitou várku výzev v OPPIK. Od června budou vyhlašovány ty nejžádanější výzvy. Stručný přehled Vám podáváme níže.

 • Dotační příležitost pro financování výzkumu a vývoje

  Máte výzkumný záměr, který byste chtěli realizovat a posílit tak své výzkumné a vývojové kapacity? Chcete posunout svoji firmu do popředí a prezentovat se relevantními výzkumnými výsledky? Máte jedinečnou příležitost!

 • Dotace na podporu sociálního bydlení

  Dlouho očekávaná výzva na podporu sociální integrace je vyhlášena. Dotace půjdou na nákup, rekonstrukci nebo úpravy domů a na pořízení základního vybavení. Podpora bude zaměřena na území, nacházející se v tzv. sociálně vyloučených lokalitách i mimo ně.