• Druhá vlna výzev pro podniky v OPPIK!

  Připravte se na druhou nabitou várku výzev v OPPIK. Od června budou vyhlašovány ty nejžádanější výzvy. Stručný přehled Vám podáváme níže.

 • Dotační příležitost pro financování výzkumu a vývoje

  Máte výzkumný záměr, který byste chtěli realizovat a posílit tak své výzkumné a vývojové kapacity? Chcete posunout svoji firmu do popředí a prezentovat se relevantními výzkumnými výsledky? Máte jedinečnou příležitost!

 • Dotace na podporu sociálního bydlení

  Dlouho očekávaná výzva na podporu sociální integrace je vyhlášena. Dotace půjdou na nákup, rekonstrukci nebo úpravy domů a na pořízení základního vybavení. Podpora bude zaměřena na území, nacházející se v tzv. sociálně vyloučených lokalitách i mimo ně.

 • Příjem žádostí o dotace z programu Dešťovka

  Tzv. dešťovka pro obce je opět vyhlášena. Výzva podpoří projekty zaměřené na chytré hospodaření s dešťovou vodou. Dotaci je tak možné získat na vybudování nádrží na zachytávání dešťové vody a její využití k zalévání veřejné zeleně.

 • Podpora energetických úspor veřejných budov

  OPŽP vyhlásilo novou výzvu na zateplení a energeticky úsporná opatření veřejných objektů, jako jsou školy, nemocnice apod. Podpora půjde do zateplování veřejných budov a snižování energetické náročnosti zejména ve městech a obcích.

 • Dotace na domácí kompostéry – výzva vyhlášena

  Od 3. dubna 2018 bude možné opět žádat o finanční podporu na projekty zaměřené na předcházení vzniku komunálních a průmyslových odpadů. Dotace lze získat například na pořízení domácích kompostérů pro občany v obci.