Inovační vouchery na boj s COVID-19

Dotace pro podnikatele na boj s Covid-19 rozšíří další možnost. Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s řídícím orgánem OP PIK připravilo další podpůrný program v podobě inovačních voucherů. Inovační vouchery COVID-19 jsou určené pro firmy, které se aktivně účastní boje s koronavirem. Především jde o finanční podporu na nákup poradenských, expertních a podpůrných služeb od znalostních organizací a akreditovaných laboratoří zaměřených na boj a prevenci proti Covid-19.

 

Na co budou vouchery použitelné?

Inovační vouchery můžete uplatnit na nákup širokého spektra služeb:

  • spolupráce na vývoji výrobků,

  • spolupráce na tvorbě inovací ve výrobě, 

  • ověřování funkčnosti prototypů a jejich diagnostika,

  • certifikace nových produktů.

 

Spuštění a výše dotace

Příjem žádostí o podporu probíhá od 17. 4. 2020.

Firmy mohou dosáhnout na dotaci ve výši až 999 999 Kč. Minimální výše podpory je 50 000 Kč.

Více informací o programu: Inovační vouchery COVID.

 

Pokud chcete mít jistotu, že vám spuštění této výzvy neunikne, ozvěte se nám na tel. +420 777 705 395. Domluvíme se na podrobnostech a my se vám ozveme, jakmile bude výzva spuštěná. 

 

Dotace na boj s COVID-19 můžete čerpat i z dalších dotačních programů

Pozor, aktuálně můžete čerpat dotace na boj s COVID-19 také z dotačního programu Technologie COVID a Czech Rise Up - Chytrá opatření proti COVID-19. Našim klientům poskytujeme servis a pomoc se získáním dotace. Úspěšnost žádostí našich klientů je 98 %. Buďte mezi nimi a zavolejte nám ještě dnes.

Sledujte také náš velký přehled dotací pro podnikatele a firmy na boj s koronavirem, který pro vás průběžně aktualizujeme.

Společně to zvládneme!