Aktuálně můžete získat dotace na tyto projekty

 • Dotace na pořízení Nemovitostí

  Cílem dotačního programu je usnadňovat malým a středním podnikatelům modernizace zastaralých a technicky nevyhovujících budov pro provádění podporovaných ekonomických činností, nebo ...

 • Nemovitosti - cestovní ruch

  Program je určen k modernizaci zastaralých, prostorově či technicky nevyhovujících objektů, budov a areálů, které bude možné znovu využít pro rozvoj podnikatelských činností a služeb...

 • Nemovitosti - uhelné regiony

  Cílem programu je usnadňovat malým a středním podnikatelům modernizaci zastaralých a technicky nevyhovujících budov pro provádění podporovaných ekonomických činností.

 • Potenciál

  Cílem dotačního programu je podpora zavádění a zvyšování počtu společností s infrastrukturou pro vlastní výzkum, vývoj a inovační aktivity.

 • Zřízení Školicích středisek

  Cílem dotačního programu je podpora budování infrastruktury určené pro vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů v podnikatelském sektoru a tím zlepšit kvalitu zázemí pro vzdělávání.

Potřebujete poradit s žádostí o dotace?

98 % našich klientů uspělo se žádostí o dotace. Chcete být mezi nimi?

Zavolejte nám na +420 777 705 395
nebo nám napište


(odpověď: ano)

Při zpracování odpovědi na Váš dotaz použijeme Vámi vyplněné osobní údaje. Společnost ECONOMY RATING a.s. (IČ: 27663761) se postará o bezpečné nakládání s těmito údaji. Více o zpracování osobních údajů (vč. Vašich práv) najdete zde.