Aktuálně můžete získat dotace na tyto projekty

 • Antivirus - program ochrany zaměstnanosti

  Získejte dotace na náhrady mezd za své zaměstnance v souvislosti s šířením koronaviru COVID-19 a jeho dopady. Vaše firma může díky programu Antivirus získat příspěvky ve výši až 80 ...

 • Bezúročný úvěr COVID

  Cílem programu je usnadnit přístup k provoznímu financování těm malým a středním podnikatelům, jejichž ekonomické aktivity jsou omezeny v důsledku výsledku koronavirové infekce.

 • Czech Rise Up - Chytrá opatření proti COVID-19

  Dotace pro firmy na podporu rychlého zavedení nových řešení pro boj s koronavirem a zpomalení jeho šíření. Získejte až 5 mil. Kč na svůj záměr.

 • Inovační vouchery COVID-9

  Cílem programu je sdílení poznatků a know-how mezi podnikovou a výzkumnou sférou, které mohou podnikatelské subjekty využít pro boj proti koronavirové infekci.

 • Technologie COVID

  Dotace na podporu výroby zdravotnických prostředků pro boj s koronavirovou nákazou a dále na vývoj a nasazení nových technologií v boji s COVID-19 a jeho šířením. Získejte až 20 milion...

 • Záruka na úvěr COVID II

  Cílem programu je poskytnout podnikatelům záruky na provozní úvěry komerčních bank a také přispět na úhradu úroků.

Potřebujete poradit s žádostí o dotace?

98 % našich klientů uspělo se žádostí o dotace. Chcete být mezi nimi?

Zavolejte nám na +420 777 705 395
nebo nám napište


(odpověď: ano)

Při zpracování odpovědi na Váš dotaz použijeme Vámi vyplněné osobní údaje. Společnost ECONOMY RATING a.s. (IČ: 27663761) se postará o bezpečné nakládání s těmito údaji. Více o zpracování osobních údajů (vč. Vašich práv) najdete zde.