kdo jsme ?

Společnost ECONOMY RATING a.s. poskytuje komplexní poradenství pro zajištění finančního zdraví, ekonomické stability a úspěšného rozvoje podnikání.

Nabízíme podporu pro řízení výkonnosti podnikání, řízení a rozvoj lidských zdrojů, získání evropských dotací a rozvoj podnikatelských záměrů.

Výstupy našich poradenských aktivit jsou originální poradenské produkty a řešení šitá na míru potřebám a situaci zákazníků.

Poskytujeme nezávazné vstupní konzultace pro nové zákazníky.

Obraťte se na nás na info@economy-rating.cz nebo +420 545 211 105 a domluvte si osobní setkání
s našimi poradenskými odborníky.

Tým pracovníků ECONOMY RATING a.s.

Tým Economy Rating

Náš tým

 • Ing. Dagmar Jelínková

  C.E.O.

  Ing. Dagmar Jelínková

  C.E.O.

  Dagmar je expertem v oblasti podnikových procesů, finančního řízení, manažerského účetnictví. Své zkušenosti předává formou školení, koučování i zapojení do programů pro začínající podnikatelky.

  Ve svém volném čase se ráda věnuje sportování – s oblibou hraje golf, lyžuje, ale také ráda relaxuje při cvičení jógy. Radost ji dělají i její 2 dcery a vnoučata.

  +420 545 211 105
  info@economy-rating.cz

 • Ing. Jana Pospíšilová

  hlavní projektová manažerka

  Ing. Jana Pospíšilová

  Projektová manažerka

  Jana se zabývá komplexním poradenstvím pro investiční dotační projekty v oblasti podnikání a inovací, životního prostředí a rozvoje venkova. Věnuje se podnikatelským subjektům i klientům z veřejné správy.

  Volný čas vyplňuje výlety do přírody i za kulturou nebo posezením s přáteli nad sklenkou dobrého vína.

 • Mgr. Zuzana Šimberová

  HR specialista

  Mgr. Zuzana Šimberová

  HR Specialista

  Zuzana se zabývá poradenskými projekty v oblasti řízení lidských zdrojů a dotačními příležitostmi ve sféře vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Zastřešuje organizaci otevřených
  i firemních kurzů.

  Volný čas věnuje svému synovi, ráda zajde na squash nebo in-line brusle. Radost jí dělají také výlety v autě bez střechy či na motocyklu.

 • Ing. Pavlína Mikulicová

  projektová manažerka

  Ing. Pavlína Mikulicová

  Projektová manažerka

  Pavlína se věnuje investičním dotačním projektům z oblasti podpory rozvoje podnikání a inovací, orientuje se také v problematice dotačních možností pro vzdělávací aktivity. Zabývá se poradenstvím v celém životním cyklu projektu.

  Volné chvíle s oblibou tráví pěší turistikou v přírodě, četbou nad dobrou knížkou nebo se ráda odreaguje při cvičení jógy.

 • Ing. Kateřina Švandová

  asistentka projektů

  Ing. Kateřina Švandová

  asistentka projektů

  Kateřina se podílí na přípravě projektů a zpracovávání žádostí financovaných zejména z evropských programů se zaměřením na životní prostředí, podnikání a inovace.

  Svůj volný čas Kateřina ráda tráví s kamarády nebo rodinou, má zálibu v cestování a poznávání nových míst, miluje vycházky do přírody a má slabost pro psy.

 • Ing. Michaela Holomková

  externí konzultantka

  Ing. Michaela Holomková

  Externí konzultantka

  Michaela se věnuje investičním dotačním projektům pro podnikatele ve fázi přípravy i jejich realizace. Zabývá se zejména projekty financovanými z evropských programů se zaměřením na podnikání a inovace.

  Michaela má ráda oříškovou zmrzlinu, dlouhou neděli, skočný house, levné letenky, chutnou večeři, napínavé filmy a košík plný hub.

Kontaktujte nás
Jsme členem podnikatelský klub SMART NETWORK