V rámci přípravy a realizace výběrového řízení na předmět žádosti doporučíme správný druh výběrového řízení, stejně jako administrátora VŘ či právní podporu v podobě naší partnerské advokátní kanceláře. Zvolení vhodného a spolehlivého administrátora je pro výběrové řízení velmi důležité, aby všechny kroky v podobě zpracování zadávacích podmínek, vyhlášení zadávacího řízení, zastupování zadavatele, komunikace s uchazeči, zpracování protokolů aj. proběhly tak, jak podle zákona mají. Kompletní výběrové řízení poté odevzdáme poskytovateli dotace a Vy tak již dostanete přesnou představu finanční podpory, kterou na Váš projekt získáte.  

Poté již můžete přistoupit k samotné realizaci – stavebním pracím, dodávkám či službám. Změny, které mohou v průběhu realizace nastat, zapracujeme v rámci tzv. žádosti o změnu do žádosti, aby nebyl ohrožen konečný cíl žádosti o dotaci a nevznikly nezpůsobilé výdaje. Po celou dobu realizace projektu Vám hlídáme veškeré termíny, podáváme průběžné i závěrečné zprávy o realizaci i samotné žádosti o platbu.

Potřebujete poradit s žádostí o dotace?

98 % našich klientů uspělo se žádostí o dotace. Chcete být mezi nimi?

Zavolejte nám na +420 777 705 395
nebo nám napište


(odpověď: ano)

Při zpracování odpovědi na Váš dotaz použijeme Vámi vyplněné osobní údaje. Společnost ECONOMY RATING a.s. (IČ: 27663761) se postará o bezpečné nakládání s těmito údaji. Více o zpracování osobních údajů (vč. Vašich práv) najdete zde.